top of page
komputer Szkic

Programistyczny bespoke - CANVAS.IT

Canvas Logistics to nie tylko rozwiązania logistyczne. Drugą specjalizacją Spółki jest tworzenie rozwiązań informatycznych zarówno dla przedsiębiorstw transportowych, jak i z innych branż. Doskonale rozumiemy, jak trudne jest znalezienie gotowych rozwiązań na rynku, w pełni spełniających indywidualne potrzeby i oczekiwania. Dlatego też uważamy, że tworzenie aplikacji jest analogiczne do krawieckiej usługi "bespoke". W celu przygotowania dedykowanego rozwiązania, przeprowadzamy tzw. audyt zerowy, który pozwala na ocenę faktycznych potrzeb i stworzenie struktury programy z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych funkcjonalności. Holistyczne podejście do problemu umożliwia przewidzenie problemów, które z pozoru nie istnieją, lecz mogą stać się zauważalne w krótkiej przyszłości.

Tworzymy aplikacje mobilne, systemy wbudowane, aplikacje WWW, systemy SAAS, rozwiązania Big Data oraz oparte o Machine Learning.

Przedstaw nam swoje potrzeby, a my zaproponujemy adekwatne rozwiązania informatyczne!

Outsourcing programistyczny

Jeśli potrzebujesz regularnego wsparcia specjalistów, ale nie dysponujesz własną kadrą programistyczną lub Twoje bieżące potrzeby są znaczne, ale w dalszym ciągu tymczasowe, oferujemy usługi outsourcingu informatycznego. Otrzymujesz do swojej dyspozycji zewnętrzny zespół specjalistów, którego skład jest dopasowany do Twoich potrzeb. Dzięki temu unikasz stałego zatrudnienia jednocześnie dysponując właściwym personelem do realizacji konkretnego projektu. W razie takich potrzeb,

 

Canvas Logistics dysponuje sprawdzonymi, wykwalifikowanymi w bardzo wąskich dziedzinach podwykonawcami, angażowanymi w projekty programistyczne wymagające kierunkowego doświadczenia oraz znajomości obsługiwanej branży.

 

Komputer biurowy Work

Utrzymanie i rozwój systemów innych dostawców

Zdecydowana większość systemów IT wymaga okresowego wprowadzenia modyfikacji w ich działaniu oraz rozszerzenia funkcjonalności 

Canvas Logistics zapewnia także wsparcie w obsłudze i rozwoju programów stworzonych przez innych dostawców oprogramowania. Całkowita pewność najwyższych kwalifikacji Zespołu pozwala na kompleksową ocenę stanu oprogramowania, stworzenie ramowego planu działań korygujących oraz rozbudowujących obecny szkielet aplikacji, a także skuteczną implementację założeń.   

Jeśli chcesz porozmawiać o rozwoju rozwiązań wdrożonych w Twojej organizacji - skontaktuj się z nami!

bottom of page