top of page

NASZE USŁUGI

Image by Wesual Click
Image by Ruchindra Gunasekara
truskawki

TRANSPORT CHŁODNICZY ARTYKUŁÓW MROŻONYCH I ŚWIEŻYCH

CANVAS LOGISTICS specjalizuje się w transporcie drogowym produktów spożywczych - zarówno tych mrożonych, Do realizacji usługi transportowej wykorzystujemy zarówno chłodnie standard, chłodnie doppelstock, jak i chłodnie multitemperatura.

TRANSPORT ARTYKUŁÓW NON-FOOD

CANVAS LOGISTICS oferuje kompleksową obłsugę w zakresie organizacji transportu artykułów RTV, AGD, artykułów chemicznych, maszyn produkcyjnych, opon, drewna, szkła, stali, materiałów budowlanych, artykułów domowych i wszelkich innych towarów należących do kategorii NON - FOOD.  Złóż zapytanie i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Zapewniamy zarówno przewóz ładunków neutralnych całopojazdowych (FTL), jak i  częściowych (LTL).

TRANSPORT INNYCH TOWARÓW W REGULOWANEJ TEMPERATURZE PRZEWOZU

CANVAS LOGISTICS umożliwia transport w kontrolowanych warunkach temperaturowych w granicach od  -25°C do + 25 °C.  Dzięki temu zapewniamy maksymalną elastyczność, pozwalającą na idealne dostosowanie się do Państwa indywidualnych potrzeb. W ramach tej kategorii Canvas Logistics organizuje przewóz między innymi rośliń, leków czy też produktów spożywczych (mięso, nabiał, przetwory).  

bottom of page